ΕΝΑΡΞΗ ΝΕΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ 2017-2018-1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ 2017-2018-2

ΜΟΥΣΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

Α.  ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΟΡΓΑΝΩΝ

          ΑΡΜΟΝΙΟ – ΑΚΟΡΝΤΕΟΝ – ΚΙΘΑΡΑ – ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ – ΜΑΝΤΟΛΙΝΟ

κατόπιν συνεννοήσεως

            Δηλώσεις Συμμετοχής: Στεφανάκης Μανώλης :    2610640740 κιν. : 6972692684    

 Β.  ΤΜΗΜΑ  ΧΟΡΩΔΙΑΣ     Κάθε Δευτέρα:   18.30-20.00  

           Δηλώσεις Συμμετοχής: Στεφανάκης Μ. :    2610640740 κιν. : 6972692684  

 

ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Κάθε  Δευτέρα: 20.30-22.30.   Κάθε Τετάρτη: 21.30-23.30

Δηλώσεις Συμμετοχής: Δρίβα Χρύσα :   2610631461 κιν.: 6972661333 – VPN: 438059

                                         Ψυχογιόπουλος Ηλίας: 2610271342 κιν. :6972035976

 

ΤΜΗΜΑΤΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

(για μικρούς & για μεγάλους)

 

Κάθε Τρίτη: 18.00-20.00  Δηλώσεις Συμμετοχής: Καραβασίλης Βασίλης :  6977502892

Ψυχογιόπουλος Ηλίας : 2610-271342 κιν. 6972035976

 

ΤΜΗΜΑ  ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ

           Ο προγραμματισμός του ολοκληρώνεται σύντομα.

           Δηλώσεις συμμετοχής: Ψυχογιόπουλος Ηλίας: 2610271342 κιν.6972035976

                                                   

ΧΟΡΕΥΤΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 

  Α.  ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ & ΛΑΪΚΩΝ ΧΟΡΩΝ

          Κάθε  Τετάρτη. Νέο τμήμα: 20.00-21.30. Παλιό τμήμα 21.30-23.00

         Δηλώσεις Συμμετοχής: Στεφανάκης Μανώλης : 2610-640740 κιν. 6972692684                                                                                              

                                                 Ψυχογιόπουλος Ηλίας: 2610-271342 κιν. 6972035976

  Β.  LATIN & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΧΟΡΩΝ

Καθημερινά 2 τμήματα από Δευτέρα έως και Τετάρτη κατόπιν συνεννοήσεως

Δηλώσεις Συμμετοχής:   Στεφανάκη Μανώλης: 2610640740 & 6972692684

   Γ.  ΑΡΓΕΝΤΙΝΙΚΟ  ΤΑΓΚΟ

Κάθε  Πέμπτη: 20.30-21.30.                   

Δηλώσεις Συμμετοχής:  Ψυχογιόπουλος Ηλίας : 2610271342 & 6972035976  

   Δ.  ORIENTAL (Χορός της κοιλιάς)

          Κάθε  Πέμπτη  ώρα  19.30-20.30

Δηλώσεις συμμετοχής: Ψυχογιόπουλος Ηλίας: 2610 & 6972035976

 

ΤΜΗΜΑ ΓΙΟΓΚΑ – ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ 

Κάθε  Δευτέρα & Τετάρτη: 17.0 – 18.15.  Κάθε Τρίτη & Πέμπτη 18.00 – 19.15

Δηλώσεις Συμμετοχής: Ψυχογιόπουλος Ηλίας: 2610271342. Κιν: 6972035976

Λαγογιάννης Σάββας: 69782771362

ΑΘΛΗΤΙΚΑ   ΤΜΗΜΑΤΑ

        Α. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ     

Β.   ΜΠΑΣΚΕΤ

Γ. ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ (ΠΙΓΚ-ΠΟΓΚ)  

Δ.  ΤΕΝΝΙΣ

       Δηλώσεις Συμμετοχής: Κροκίδης Θ.: 2610632740 κιν.: 6970802618 VPN: 421107

           

ΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΗΓΗΣΕΩΝ

 

Δηλώσεις ενδιαφέροντος για την οργάνωση περιηγήσεων:

Διακουμίδου Στάσια: 2610 271342   Κιν: 6972232989

 

ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

 

Προσπάθεια για δημιουργία ορειβατικής ομάδας.

Δηλώσεις ενδιαφέροντος: Στεφανάκης Μανώλης.: 2610640740 κιν: 6972692684.

                                            Λαγογιάννης Σάββας.: 69782771362

 

ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

                      

                 Δηλώσεις ενδιαφέροντος για τη οργάνωση παιδικών δραστηριοτήτων:

                 Μυλωνά Διονυσία: 6939309841

 

ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ

 

Θα εκδίδεται λεπτομερής ανακοίνωση για κάθε σεμινάριο που πρόκειται να πραγματοποιηθεί.

 

Στις δραστηριότητες του Πολιτιστικού μας Κέντρου εκτός από τους  εργαζόμενους  στον ΟΤΕ, μπορεί να συμμετέχει και όποιος φίλος του συλλόγου μας το επιθυμεί.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*